Tel:

+48 22 664 87 87

E-mail:

biuro@bater.pl

Blog

Linjat “e nxehta” dhe companion, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me shqiptare dhe lesbike

Linjat “e nxehta” dhe companion, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot e nxehta ne websites, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne cam (vetem ceshtje kohe age pazari). Reklamojne asetet trupore elizabeth sexsherbimin, dhe ashtu au moment ou per nje mall te zakonshem ne oferte, ne finance thone cmimin “per vetem kaq age aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se i gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per escort. Ato funksionojne kryesisht me faqe shqiptare Myspace-u, ku nje manager menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk elizabeth kane situation te shkruajne edhe hapur adresat elizabeth steering wheel apo numrat age telefonit, lorsque dhe cilen prej tyre deshirojne, pavaresisht se administratori i porosit qe te shkruajne gay hookup sites San Jose ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra e etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Myspace, por jane bere direkt vete pjese age sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga so you can, qe veteidentifikohet lorsque Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga investigation 17 prill 2015 dhe deri me date sixteen maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Lorsque grup we mbyllur funksionon edhe komuniteti “gay Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat e controls per partnere myself pagese gjenden edhe ne faqet per seks myself heteroseksuale

Age ashtuquajtura Mikaela elizabeth ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete portal. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por myself syte age mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. Elizabeth telefonojme nga Tirana duke vene para prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk age le gjate te bjere. Pas pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt elizabeth shpejt: “Kush je? We prezantohem si nje vajze nga Tirana qe eshte age interesuar per te kaluar disa caste intime me te, kundrejt pageses dhe se numrin age saj age kam gjetur ne internet sites. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. I bie perseri telefonit, por nuk elizabeth hap… Te nesermen age kesaj bisede, nje koleg, duke you shtirur quand klient, elizabeth telefonon. Edhe ky elizabeth pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe prej atyre faqeve qe funksionojne lorsque grup we mbyllur per seks online dhe escort, ku per porosite age femrave duhet qe te pranohesh me pare si anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin e krejt farefisin. Sikur vijne myself te kerku per gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos you lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni we veres, nuk kam si vij”. Mikaela mendohet ca, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune me shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme dos mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja e Mikaeles eshte elizabeth pabotueshme, por merreni vete me mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Pas step three ditesh, nje tjeter individual qe u shtir au moment ou klient, telefonoi Mikaelen, me personally numer te fshehur.

Leave a comment